Reader Comments

zdobywanie prawdy

by Ronald Costello (2019-10-02)


... Selektywne stosowanie suplementów w sposób, który jest jedynie „uzupełnieniem” dobrych nawyków żywieniowych, a dobre praktyki treningowe mogą przyspieszyć postęp. Kluczem jest selektywność i zoptymalizowanie wszystkiego innego, zanim zaczniesz zarabiać ciężko zarobione pieniądze na „dodatkowej” pomocy.

W dzisiejszych czasach wśród internetowych kulturystów modne jest atakowanie firm oferujących suplementy i oznaczanie ich jako czystych operacji zdzierstwa. Zachowuję ostrożność wobec tak szerokich oskarżeń i twierdzę, jak w tak wielu kontekstach - „są dobre i złe firmy, ze skutecznymi suplementami wśród czysto butelkowanych śmieci”.

Przykład: szalony d-bal crazy bulk wzmacniaczem wydajności treningu. Jednak jego zdolność do popychania treningów do wyższych poziomów wydajności może wymagać więcej dni odpoczynku między treningami, aby faktycznie zbudować mięśnie, wykorzystując możliwości poprawy wydajności.

Oto prawda o zdobywaniu mięśni: suplementy do kulturystyki powinny być stosowane selektywnie i wyłącznie jako „uzupełnienie” do zoptymalizowanego programu ćwiczeń i regeneracji.

Absorbuj te naturalne mięśnie, zdobywając prawdy, o których niewielu ci powie. Mogą sprawić, że będziesz na drodze do uzyskania ciała, które zazdrości krewnym za każdym razem, gdy je zobaczy.